Languages: tren

swatchHakkımızda

Polaron Boya Kimya Sanayi ve Ticaret AŞ, 1999 yılı sonunda İstanbul’da kurulmuştur. Otomobil tamir boyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız, Polaron markası adı altında yarattığı kalite ve güvenle sektörde bilinen, saygın bir imajla yerini almıştır.

Firmamız, müşteri taleplerindeki artış ve boyanın dünya pazarında hızla büyüyen potansiyeli sebebiyle Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesinde 50.000 ton/yıl kapasiteli ileri teknolojili yeni fabrika yatırımına başlamıştır. Bu yatırımla beraber, yurt geneline yayılmış bayi ve bölge bayilikleri ile tüm yurtiçi müşterilerine ve giderek çoğalan yurtdışı müşterilerine her alanda destek vermeyi hedeflemektedir.

Polaron Boya, aynı zamanda, 1999 yılından bu yana De Beer Lakfabrieken BV’nin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. 2004 yılında dünyanın en büyük boya üreticilerinden Valspar Corporation’la birleşen De Beer Refinish ve Polaron Boya’nın iş ortaklığı  güçlenerek devam etmektedir.

Firmamız müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutan vizyonuyla gelecekte de kalite, insan sağlığı ve çevre konusundaki titizliğinden vazgeçmeden sektördeki varlığını geliştirmeyi hedeflemektedir.

Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni fabrika projemize göz atmak için tıklayınız.