Polaron Boya

Polaron Boya Kimya Sanayi ve Ticaret AŞ, 1999 yılı sonunda İstanbul’da kurulmuştur. Firmamız, kurulduğu günden bu yana hem kendi markası altında üretimini yaptığı otomobil tamir boyaları ve yardımcı malzemelerinin, hem de dünyanın en büyük boya firmalarından Valspar’ın De Beer markasıyla sattığı otomobil tamir boyaları grubunun Türkiye’deki satış, pazarlama, teknik destek ve eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Valspar Corp. Mart 2016’da dünyanın en büyük üçüncü boya firması Sherwin-Williams Co. tarafından satın alınmış ve bu birleşme distribütörü olduğumuz firmayı dünyanın en büyük boya firması haline getirmiştir.

Polaron, ürettiği yüksek kalitede ürünler ve günümüz otomobil boyası pazarında en büyük paya sahip metalik efektli boyaların, orijinal araç renkleriyle mükemmel uyumu, çeşitliliği ve sürekliliği sebebiyle yarattığı kalite ve güvenle sektörde bilinen, büyük firmaların rakibi konumuna gelmiştir. Bu renk hassasiyeti; gelişen ve her geçen gün hızlanan dünya pazarına adapte olmada müşterilere iş kolaylığı sağlaması açısından Polaron Boya’yı diğerlerinden ayıran en önemli özellik olmuştur.

Firmamız müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutan vizyonuyla gelecekte de kalite, insan sağlığı ve çevre konusundaki titizliğinden vazgeçmeden sektördeki varlığını geliştirmeyi hedeflemektedir.